Osiedle znajduje się w północnej części miasta przy ulicach Kwidzyńskiej, w obrębie dzielnicy Psie Pole. Jest to cicha i spokojna okolica z rozwijającą się infrastrukturą, zlokalizowana w otoczeniu terenów zielonych, oddalona o około 7 km od centrum Wrocławia. To daje mieszkańcom naszych osiedli gwarancję szybkiego i komfortowego dojazdu do centrum, a także odpowiedniego zaplecza edukacyjnego w pobliżu – podkreśla Mariusz Zabielski, dyrektor Regionu Centralnego Bouygues Immobilier Polska.

Pierwsze przykłady konkretnych elementów budownictwa zrównoważonego w Polsce w wykonaniu Bouygues Immobilier widoczne są w inwestycji Camélia zrealizowanej na warszawskich Włochach w 2018 roku. Jeszcze przed jego budową opracowano specjalny projekt zieleni, po to aby stworzyć odpowiednie warunki do osiedlania się pożytecznych owadów i innych gatunków zwierząt. To wszystko doskonałe przykłady wspomnianych wyżej działań, mających na celu zachowanie bioróżnorodności. Dodatkowym działaniem w obszarze bioróżnorodności było posadzenie rodzimych gatunków roślin, które nie wymagają specjalnych systemów nawadniających, dzięki czemu oszczędza się wodę. Co ważne, liczba posadzonych roślin przewyższyła liczbę wyciętych.

Inwestor pochwalić się może członkostwem w Polskim Związku Firm Deweloperskich i Certyfikatem Jakości ISO, który zawdzięcza najwyższej jakości świadczonych usług. Dowodem stosowania sprawdzonych rozwiązań i standardów jest także zainteresowanie nabywców nowych mieszkań – firma zajmuje trzecie miejsce pod względem sprzedaży w stolicy. Wysiłek został nagrodzony uzyskaniem certyfikatu BREEAM® dla inwestycji Miasteczko Orange i La Melodie, a także HQE™ dla Accent Vert i Accent Eco, jako pierwszych inwestycji mieszkaniowych poza Francją. Projekt Camélia – jako pierwszy w Polsce – otrzymał międzynarodowy certyfikat BiodiverCity®, który wyróżnia rozwiązania wspierające różnorodność biologiczną w nowo powstałych budynkach oraz ich otoczeniu.

Nowe mieszkanie Wrocław Śródmieście, ul. Sienkiewicza

Cicha i spokojna okolica z dostępem do terenów rekreacyjnych to również jedna z głównych zalet inwestycji Essentiel planowanej w Warszawie na Tarchominie. Budowanie na zielonych terenach i troska o środowisko zobowiązały dewelopera do położenia akcentu na ekologiczne rozwiązania. Ekologiczne budownictwo korzysta z odnawialnych źródeł energii, stąd na dachach kontrola wewnętrzna uczestników rynku papierów wartościowych budynków pojawią się panele słoneczne, dzięki którym zmniejszą się koszty zużycia energii w częściach wspólnych. Bardzo przyjazne dla środowiska są także dachy o zewnętrznej warstwie w kolorze białym – to sposób na mniejsze nagrzewanie się budynków. W katalogu ekologicznych rozwiązań jest ponadto gromadzenie wody deszczowej do podlewania roślin.

Są również stacje do ładowania samochodów elektrycznych oraz zadaszone stojaki na rowery. Poza tym wjazdy do garaży podziemnych będą porośnięte roślinnością. Częścią zrównoważonego budownictwa jest zapewnienie jak największej dostępności budynków. Kompleks został zatem przystosowany dla osób niepełnosprawnych, a część miejsc parkingowych przeznaczona będzie właśnie dla nich. Essentiel to dwa niewysokie budynki wielorodzinne z lokalami usługowymi i garażem podziemnym. Łącznie znajdzie się w nich 167 mieszkań, w tym dwupoziomowe z antresolą i dostępem do tarasów znajdujących się na dachach.

Warszawa, Białołęka, Tarchomin, ul. Talarowa

W najbliższej okolicy inwestycji Essentiel Talarowa w odległości 200 m znajduje się boisko / kort, w odległości 390 m znajduje się stadion, w odległości 400 m znajduje się Białołęcki Ośrodek Sportu. Bouygues Immobilier Polska zadebiutował również w Trójmieście, gdzie ogłosił nową inwestycję. W pobliżu basenu portowego deweloper wybuduje 77 komfortowych apartamentów z ogródkami, balkonami i przestronnymi tarasami na ostatnich piętrach. Wyróżnikiem inwestycji są wnętrza inspirowane stylem ostatniego polskiego transatlantyku TSS Batory, a także rozwiązania z zakresu ekologii, tj.

M Bemowo (mieszkania)

Potrzebnej otrzymał – jako pierwszy w Polsce – międzynarodowy certyfikat BiodiverCity®, który wyróżnia rozwiązania wspierające różnorodność biologiczną. Kierując się zasadami zrównoważonego budownictwa utrata tłuszczu na dobre dokonujemy wszelkich starań, aby nasze inwestycje posiadały jak największą liczbę proekologicznych rozwiązań. Bouygues Immobilier Polska to deweloper z ponad 20-letnim doświadczeniem na polskim rynku.

Budynek powstanie 6 min spacerem od stacji metra Chrzanów. Na terenie dzielnicy Białołęka znajdują się 4 stacje PKP. Kursują stąd autobusy, a także tramwaje umożliwiające bezpośrednie dotarcie do centrum Warszawy.

Inwestycja Essentiel Talarowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. We Wrocławiu oferujemy mieszkania o różnorodnych metrażach w dzielnicach Śródmieście. Wielorodzinny budynek z 89 mieszkaniami i garażem podziemnym.

Podział lokalu mieszkalnego na odrębne lokale. Przewodnik krok po kroku

W praktyce oznacza to większe oszczędności, wygodę dla mieszkańców i lepszy poziom bezpieczeństwa każdego mieszkania. Są kameralne, doskonale skomunikowane, posiadają eleganckie wnętrza i ekologiczne rozwiązania. Ich zaletą są również kompaktowe metraże z ogródkami, balkonami i tarasami – tak poszukiwane na warszawskim rynku. Inwestycja Perspective – Wille Miejskie to projekt firmy Bouygues Immobilier Polska, która jest częścią francuskiej spółki deweloperskiej założonej w 1965 roku. Na rynku budowlanym Polski deweloper działa od 2001 roku, oferując inwestycje mieszkaniowe w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu.

Mieszkania, domy i lokale Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o.

– Budujemy takie mieszkania, jakich oczekują nasi klienci. Proponujemy im ustawne kawalerki, kompaktowe mieszkania 2- i 3-pokojowe oraz wygodne i przestronne lokale 4- i 5-pokojowe. Zwracamy także uwagę na detale w częściach wspólnych i zapewniamy ekologiczne rozwiązania pozwalające oszczędzać energię – wylicza Mariusz Zabielski. Obecnie powstaje tam stacja metra i budowana jest nowa szkoła. To daje mieszkańcom naszych osiedli gwarancję szybkiego i komfortowego dojazdu do centrum, a także odpowiedniego zaplecza edukacyjnego w pobliżu – podkreśla Mariusz Zabielski, dyrektor Regionu Centralnego Bouygues Immobilier Polska. Jak dodaje, nowa inwestycja jako pierwsza w standardzie będzie posiadała system automatyki mieszkaniowej Appartme pozwalający sterować wodą, ogrzewaniem, energią elektryczną oraz oświetleniem.

Przedstawione w serwisie informacje, w tym co do ceny, wizualizacji oraz modeli budynków i mieszkań mają wyłącznie charakter poglądowy i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego, a zaproszenie do zawarcia umowy. Ostateczny wygląd budynków oraz zagospodarowania terenu może nieznacznie ulec zmianie na etapie realizacji. Informacje dotyczące standardu wykonania budynków oraz zagospodarowania terenu wokół budynków dostępne są w biurach sprzedaży. działalność gospodarcza w sektorze produkcyjnym w gospodarce usa we spadła Bouygues Immobilier Polska dokłada wszelkich starań, aby dane  zawarte w serwisie były kompletne i aktualne, jednakże z uwagi na zainteresowanie klientów, dostępność mieszkań i lokali usługowych ulega ciągłym zmianom. Certyfikaty są przyznawane za wprowadzanie ekologicznych rozwiązań, dlatego ich wartość jest duża. Dla mieszkańców najważniejsze są właśnie konkretne, realne rozwiązania, z których mogą czerpać wymierne, zauważalne korzyści.

Do tej pory zrealizował 61 inwestycji i oddał klientom 8600 mieszkań oraz lokali usługowych. Deweloper posiada w sprzedaży projekty w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu i Gdyni. Obecnie w budowie ma 1300 mieszkań w 10 inwestycjach położonych w rejonach z doskonale rozwiniętą infrastrukturą i w pobliżu terenów zielonych.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *